جرثقیل آهن فروشی | قیمت و سفارش ساخت

برای آشنایی با جرثقیل آهن فروشی این مقاله را تا انتها بخوانید.
آهن ، فلزی است که از رایج ترین عناصر شیمیایی زمین به شمار رفته و پایه های اقتصادی و
اجتماعی بیشتر کشورهای جهان بر آن نهاده شده است.
آهن فروشی نیز یکی از مشاغل بسیار پرکاربرد است که از قدیم الایام وجود داشته و صنعتی مهم در برآورده کردن نیازهای زندگی مدرن انسان ها می باشد. زیرا استفاده از آهن در ساخت و ساز مسکن و بقیه صنایع ضروری است.

انواع آهن آلات قابل ارائه در آهن فروشی چیست؟

آهن آلاتی که در آهن فروشی ها به فروش می رسند شامل تیرآهن ، نبشی ، لوله های فولادی ، ورق ناودانی و پروفیل می باشد.

اتصال آهن آلات به یکدیگر با چه روش هایی انجام می شود؟

برای اتصال انواع آهن آلات به یکدیگر از دو روش کلی که یکی شامل جوش و دیگری پیچ و مهره است ، استفاده می شود.
در روش جوش با توجه به نوع فلز مورد استفاده از دستگاه های جوشکاری استفاده شده و در روش پیچ و مهره تحت نظارت مهندسان ، آهن آلات به یکدیگر پیچ و مهره می شوند.

آبیس کرین ، سازنده انواع جرثقیل آهن فروشی
آبیس کرین ، سازنده انواع جرثقیل آهن فروشی

نکات قابل توجه در هنگام خرید آهن آلات چیست؟

– با توجه به اینکه تنوع در صنعت آهن فروشی زیاد است ، نیاز است برای داشتن یک خرید موثر با آگاهی کامل از انواع آهن آلات و موارد مصرف آنها و دانستن نکاتی این کار را انجام دهید.
به عنوان مثال ، میلگرد یکی از انواع آهن آلات است که از دو نوع آجدار و ساده برخوردار می باشد .
از نوع ساده میلگرد برای ساخت نمای ساختمان و مصارف صنعتی استفاده شده ، در حالی که برای کارهای ساختمان سازی از نوع آجدار میلگرد استفاده می شود .
در نتیجه لازم است بر حسب نیاز و کاری که قرار است با آهن آلات انجام دهید ، آنها را خریداری کنید.
– یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید آهن آلات باید به آن توجه کنید مقدار آهن مورد نیاز است، زیرا در غیر این صورت ممکن است متحمل هزینه‌های زیادی شوید. برای این امر می توانید از مشاورانی که در این زمینه فعالیت می کنند مشورت بگیرید.
– با توجه به اینکه فروشندگان مختلف ممکن است محصولات خود را با قیمت های متفاوت عرضه کنند ، قبل از خرید آهن آلات لازم است ابتدا در مورد قیمت ها اطلاعات کسب نموده و خرید خود را آهن فروشی هایی که قیمت های مناسبی دارند ، انجام دهید.
– برای اطمینان از کیفیت آهن آلات خریداری شده سعی کنید آنها را از مراکز ای خریداری کنید که فاکتور فروش رسمی برای آهن آلات فروخته شده خود ارائه می دهند.
– پس از خرید آهن آلات و تحویل گرفتن بار ، آنها را از نظر زنگ زدگی ، وجود حفره ، خمیدگی و غیره بررسی نموده و آن هارا با موارد درج شده در فاکتور مقایسه کنید.

جابجایی آهن آلات چگونه انجام می شود؟

با توجه به اینکه آهن آلات وزن بسیار سنگینی دارند توسط نیروهای انسانی قابل جابجایی نبوده و نیاز به جرثقیل آهن فروشی که از نوع جرثقیل دروازه ای می باشد برای بلند کردن و جابجایی آهن آلات وجود دارد.
جرثقیل دروازه ای سازه ای است که برای حمل و نقل و جابجایی اجسام سنگین همانند آهن آلات استفاده شده و برخی از اجزای آن شامل کابل و قلاب برای وصل شدن به تیر آهن جهت بلند کردن و حمل آن می باشد.
این نوع جرثقیل ها شامل جرثقیل های دروازه ای تک پل و دو پل می باشند که نوع جرثقیل دروازه ای دو پل در محیط های باز آهن فروشی و همچنین داخل سالن برای جابجایی و حمل بار استفاده می شود.
منظور از پل در جرثقیل های دروازه ای قسمتی سازه است که از دو تیر حمال برای دسترسی به اجزای تشکیل دهنده سازه و حرکت دادن واگن متحرک استفاده می‌شود.
این نوع جرثقیل ها ظرفیت باری بالایی داشته و می‌توانند بارهایی با ظرفیت ۵ تا ۵۰ تن را بلند نموده و جابجا کنند.

آبیس کرین ، سازنده انواع جرثقیل آهن فروشی

آبیس کردن با سالها تجربه و دانش فنی ، متخصص در طراحی و تولید انواع جرثقیل آهن فروشی است. برای مشاوره و اخذ قیمت جرثقیل آهن فروشی با آبیس کرین ، تماس حاصل فرمایید.

آبیس کرین (وزین صنعت پل سابق)
برای اخذ قیمت و سفارش انواع جرثقیل ، با ما تماس بگیرید.
همراه : 09123896009
تلفن : 56586128 – 021

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *